Shurflo 8000-151-296 - Membránové čerpadlo, 4.1 l/min, 3.4 bar, 24 V DC, PP/G/B, PS/ BP

Čerpadla Shurflo 8000-151-296 mohou být napájena z autobaterie, trafa, solárních panelů, sítě, zemědělského stroje či jiného dopravního prostředku. Čerpadla Shurflo tedy využijete při zalévání zahrady, skleníků a záhonů, a to jak doma, tak i na chalupě.
Shurflo 8000-151-296  - Membránové čerpadlo, 4.1 l/min, 3.4 bar, 24 V DC, PP/G/B, PS/ BP
Doprava zdarma
5 040 Kč 6 098 Kč s DPH
Skladem > 3 ks
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
Kód8000-151-296 VýrobceShurflo

Membránová čerpadla Shurflo se využívají při zavlažování, zalévání, přečerpávání vody, dále při postřiku, cirkulaci, filtraci, dávkování, čerpání chemikálií ad.

Čerpadla Shurflo mohou být napájena z autobaterie, trafa, solárních panelů, sítě, zemědělského stroje či jiného dopravního prostředku. Čerpadla Shurflo tedy využijete při zalévání zahrady, skleníků a záhonů, a to jak doma, tak i na chalupě.

Čerpadla Shurflo se vyznačují samonasávací schopností a možností chodu na sucho (čerpadlo běží bez čerpané kapaliny, a to aniž by došlo k poškození čerpadla). Díky těmto funkcím můžete čerpadlo nainstalovat na nádrž, sud či IBC kontejner.

Ve výbavě čerpadla dále nechybí integrovaný tlakový senzor, který zajišťuje zapnutí čerpadla při otevření kohoutku/ventilu (pokles tlaku na výtlaku) a vypnutí čerpadla při zavření kohoutku/ventilu (nárůst tlaku na výtlaku) a By-pass zajišťující bezpečný provoz čerpadla. Čerpadlo se také vyznačuje velmi tichým provozem. 

Napětí24 V
KategorieČerpadla
Max. Proud2.4 A
Max. Průtok4.1 l/min
Max. Výtlak3.4 bar (34 m)
MembránaGeolast
Rozměry192 x 83 x 46 mm
TělesoPP
TypMembránové
VentilyBuna
VýrobceShurflo
FunkceIntegrovaný tlakový senzor a By-pass
PopisParametry
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše